Prečo by ste mali nakupovať u nás ?

Široká ponuka ✓

Naša spoločnosť disponuje vo svojom portfóliu veľkým množstvom váh pre rôzne oblasti – obchodné prevádzky, laboratóriá, nemocnice, priemysel, potravinárske reťazce ale aj logistické spoločnosti, farmaceutické spoločnosti i veterinárne ambulancie. Každý, kto hľadá váhu, ju u nás zaručene nájde.

 

Autorizovaný distribútor váh ✓

Sme autorizovaný distribútor dvoch najprestížnejších svetových výrobcov.
Spoločnosť ADAM EQUIPMENT je americká spoločnosť, ktorá má dlhodobú tradíciu v oblasti výroby rôznych typov váh vynikajúcej kvality za dostupné ceny. Systémy danej spoločnosti využívajú naši zákazníci najmä v obchode, v priemysle, potravinových reťazcoch, v nemocniciach a lekárňach. Druhá vlajková firma v našom portfóliu s názvom OHAUS pôvodne pochádza taktiež z Ameriky. Jej produkty sa vyznačujú prémiovou kvalitou a sú známe po celom svete. Kvalitu ich váh si pochvaľujú zákazníci na takmer všetkých kontinentoch. Jednoducho povedané – Ohaus medzi váhami je niečo ako Mercedes medzi autami.

 

Profesionálne poradenstvo ✓

S vedomím toho, že sa na trhu vyskytuje veľké množstvo a typov váh pre rôzne oblasti, chápeme Váš možný problém s orientáciou a porozumením všetkých termínov a funkcií. Náš tím špecialistov je Vám preto plne k dispozícií. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky, prípadne po krátkej konzultácii odporučíme typ a model váhy tak, aby bol prínosom pre vaše podnikanie a mal všetky funkcie, ktoré potrebujete. Odborné poradenstvo a konzultácie sú u nás vždy zadarmo !

 

Pre väčšinu váh doprava a zaškolenie zadarmo ✓

V cene väčšiny váh (do hmotnosti 50 kg), ktoré nájdete na našej stránke, je vždy zahrnutá doprava. Vďaka tomu nemusíte riešiť žiadne dodatočne náklady. V prípade plošinových váh s vysokou hmotnosťou a veľkými rozmermi je doprava konzultovaná s našimi odborníkmi vopred, ešte pred objednávkou. V danom prípade sa vždy najskôr preverí, či je daná váha vhodná do vašich priestorov. Veľkou výhodou našej spoločnosti je osobný prístup ku každému zákazníkovi. 99% váh Vám doručí priamo jeden z našich špecialistov, ktorý danú váhu pred vami spojazdní, vykoná prvé meranie, kalibráciu a plne Vás zaškolí do funkčnosti tak, že Vám manuál bude zbytočný.

 

Dostupnosť váh ✓

Tým,že naša firma disponuje širokým portfóliom produktov, s ohľadom na náklady nedrží všetky produkty priamo na firemnom sklade. V spolupráci s našimi partnermi OHAUS a ADAM EQUIPMENT dovážame produkty z externých skladov situovaných v Poľsku a Veľkej Británií. Vďaka tomu vieme produkty, ktoré nemáme priamo na sklade, doručiť už v priebehu 2-5 dní od záväznej objednávky.